20 Euro Paykasa Kart

Paykasa alımında 20 euroluk miktardaki tercihi de sunmaktayız.20 euroluk pay kasa kartınızla dünya üzerinde yaygınlaşmakta olan bu sistem ile birçok siteden alışveriş yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Pay kasa kart sisteminde göze batan ilk şey güvenlik olmaktadır. Güvenliği arttırılmış sitemizden rahatlıkla pay kasa satın alabilirsiniz.

20 Euro Paykasa Kart

Pay kasa kartta satın almak istediğiniz miktarın karşılığı olan Türk lirasını kartınıza yükleyebilir ve hızlı bir şekilde alışverişinize başlayabilirsiniz.
Pay kasa kart almak için yapmanız gereken tek şey canlı destek hattımızdaki müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmek.Size verilen hesap numaralarına ödemenizi yaptıktan sonra pin kodu telefonunuza gönderilecektir. Dikkat etmeniz gereken tek şey telefon numaranızı bize doğru vermek. Güvenlik acısından yanlış verilen telefon numaralarına pin kodları gönderilmez.Göndereceğimiz pin kodu 16 haneden oluşmaktadır.
Pay kasa kartınızın pin kodu tek kullanımlıktır. Yayapacağınız 20 euroluk alışveriş sonrası tekrar aynı pin kodunu kullanamazsınız.
Oyun ve alışveriş sitelerinde hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmak istiyorsanız 20 euro paykasa sizleri beklemektedir.Şimdiden iyi alışverişler